אל תגביל את האתגרים שלך
אתגר את הגבולות שלך

  מחלקה מסחרית

  5
  (1)

  ליווי ועריכת הסכמים מסחריים

  ע"י משרד עורכי הדין  אלגלי ויצמן ושות' מתמחה בייעוץ ויצוג לקוחות בכלל סוגי העסקאות המסחריות, לרבות הסכמי השקעה, הסכמי הפצה, הסכמי אספקה, שיתופי פעולה, מיזמים משותפים, הסכמי מימון ועוד. בתוך כך, משרדנו מייצג תאגידים וגופים שונים במגוון עסקאות כגון גיוסי הון, מיזוגים, פיצולים, רכישות, מכירות והקצאות בתאגידים (M&A). אם אתה נמנה על רשימת לקוחותינו, בוודאי שתזכה לליווי משפטי יסודי בקשת רחבה של תחומי המשפט המסחרי, לרבות בדיני תאגידים, דיני ביטוח, דיני חוזים, מיסוי ודיני עבודה.

  ליווי של עסקה מסחרית אינה דבר שניתן לקחת בקלות ראש. לכן, עורך דין מטעם המשרד ילווה את היזם או המשקיע גם בתכנון, וגם בביצוע גיוסי הון ועסקאות שונות, החל משלב תכנון העסקה, לרבות מתן ייעוץ בדבר מבנה העסקה וביצוע תכנון המס, ליווי המשא ומתן, ביצוע בדיקות נאותות, וכלה בניסוח המסמכים הדרושים לצורך השלמת העסקה.

  ליטיגציה ויישוב סכסוכים

  ניהול הליכים בבתי המשפט לרוב מלווים בהשקעת משאבים רבים. הבנה שורשית וזיהוי מוקדם של הגורם לסכסוך, יוביל במרבית המקרים לסיום הסכסוך עוד לפני שנכנסו הצדדים לכתלי בית המשפט.

  הבאת סכסוך מוקדם לכדי פתרון כפוף להגמשת רצונותיו של הלקוח תוך שימת דגש על מהירות ההליך והאפקטיביות המרובה.

  ובמקרים שבהם לא ניתן להשכין שלום, משרדנו ידע לספק את מלוא השירותים הנדרשים, בכל הערכאות השיפוטיות הצריכות לכך, לרבות בית המשפט העליון, בית המשפט לעניינים מנהלים ובית המשפט הכלכלי.

  בין תחומי ההתמחות של המשרד ניתן למנות תביעות חוזיות, תביעות בתחום דיני החברות, קניין רוחני (כתובע או כנתבע), תובענות ייצוגיות, עתירות מנהליות, תביעות בנקאות, תביעות ביטוח, תקשורת, טכנולוגיה ואינטרנט, תביעות ארנונה ורשויות מקומיות, וכן ייצוג הליכי בוררות וגישור.

  עד כמה הדף היה שימושי?

  לחץ על מנת לדרג!

  דירוג ממוצע 5 / 5. ספירת הצבעות: 1

  אין הצבעות עד כה! תהיה הראשון לדרג את המאמר הזה.

  מכיוון שמצאת את המאמר הזה שימושי...

  Follow us on social media!

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   עוד בתחומי התמחות

   עורך דין סימני מסחר

   עורך דין לרישום סימן מסחר שם חברה, לוגו, סלוגן- כל אלה הם סימנים המהווים את כרטיס הביקור של החברה שלכם. לעיתים נראה שכל מה שיש לעשות הוא לשבת מול המחשב ולעצב. הדברים כמובן הרבה יותר מורכבים. גם עיצוב הלוגו או ח...

   המשך קריאה

   ערעור על פסק דין

   ערעור על פסק דין אזרחי פסק דין הוא ההחלטה הסופית המתקבלת בבית המשפט בדיון על תיק כלשהו. עם זאת, אם הנאשם מרגיש שלא נעשה עימו צדק זכותו להגיש ערעור על פסק דין כך שהתיק יידון בערכאה הגבוהה יותר. אם המשפט נערך בבי...

   המשך קריאה

   מקרקעין ונדל”ן

   עורך דין מקרקעין בתחום המקרקעין ישנם שני רבדים מרכזיים: הרובד ההסכמי\עסקי והרובד בו מנהלים סכסוכים. למשרדנו ניסיון עשיר בשני הרבדים יחד: בכל הנוגע להסכמים ועסקאות, כגון: רכישת דירה להשקעה בארץ או דירה להשקעה בח...

   המשך קריאה
   קידום אתרים לעורכי דין קידום אתרים לעורכי דין