כתב אישום פלילי

מה זה כתב אישום פלילי?

כשאתם או מישהו שאתם אוהבים עומדים בפני אישומים פליליים, חובה שיהיה לך סנגור פלילי מנוסה שידע כיצד להילחם למענכם. ההחלטה החשובה ביותר שתקבלו היא איזה עורך דין פלילי תשכרו כדי לעזור לכם. הנה כמה טיפים כדי לעזור לכם לבחור את החלטה בצורה הכי מושכלת:

1. חפשו עורך דין פלילי עם ניסיון בהגנה במקרה דומה לכתב אישום פלילי

כמה שנות ניסיון יש למשרד עורכי הדין בתחום אישומים פליליים?

חשוב מאוד שמשרד עורכי הדין שאתם שוכרים מכיר את סוג האישומים הפליליים בפניהם אתם עומדים. אם אתם שוקלים להעסיק עו"ד אך אינך בטוח כמה ניסיון יש לעו"ד זה, ראוי לשאול את עורך הדין כמה שנות ניסיון יש למשרד בטיפול בתיקים מסוג זה.

2. קרא ביקורות והמלצות של לקוחות לשעבר

אמנם, הניסיון הוא נחמד, אך חשוב לשמוע מלקוחות קודמים כיצד משרד עורכי הדין טיפל בתיקים שלהם. אנו ממליצים לעיין באתר משרד עורכי דין פלילי כדי למצוא המלצות ותוצאות מקרה. שאלו את עורך הדין היכן ניתן  למצוא מידע זה.

3. רושם ראשוני הוא סימן לבאות

בדקו כמה זמינים עורך הדין וצוותו עבורכם? כמה קל להשיג את עורך דין כשאתם מתקשרים למשרד בפעם הראשונה?  האם עורך הדין התקשר אליכם מיד או שנאלצתם לחכות פרק זמן ממושך לפני ששמעתם מעורך הדין? בחרו בעורך דין המגיב ומכבד לצרכים שלכם. משרד עורכי דין טוב יבין מה עובר עליכם ויהיה שם כשתקראו לעזרה. השיחה הראשונית שלכם למשרד עורכי הדין תהיה אינדיקציה טובה לתקשורת שתקיים עם עורך הדין שלכם הטיפול בכם.

4. תקשורת היא המפתח

כתב אישום פלילייכול להיות מאוד מלחיץ לשם כך תצטרכו ייצוג במעצרים. לכן, כדאי לכם לשכור עורך דין שמקל עליכם לתקשר איתו ולשאול את כל השאלות שיש לכם. באילו שעות תוכלו להגיע למשרד? האם למשרד יש עורך דין תורן במקרה חירום? כשאתם מדברים עם עורך הדין שלכם בטלפון, עליו למסור לכם את כתובת הדוא"ל שלו ומספר הטלפון הסלולרי שלו.

5. היו מוכנים למסור את הגרסה שלכם לאירועים

לספר את הצד שלכם בסיפור הוא קריטי לכל הערכה במקרה שלכם. לכן עורך דין מנוסה בהגנה פלילית יבקש מכם להכין את שיעורי הבית.

עליכם להסביר בפירוט מה קרה שהוביל למעצרכם. יהיה עליכם לספר לעורך הדין  גם על "הרקע החברתי" שלכם ולספק רשימה של עדי אופי שיכולים להעיד על אופיכם הטוב. לבסוף, תתבקשו לספק רשימה של עדים פוטנציאליים שיכולים לסייע להגנתכם. אתם לא צריכים לשכור עורך דין שלא מבקש ממכם להכין את שיעורי בית.

עומדים בפני כתב אישום פלילי התקשרו אלינו משרד עורכי הדין אלגלי ויצמן ושות' – משרדנו מתמחה בתחום המשפט הפלילי הנוגע לעבירות צווארון לבן, טיפול אשר זוכה להצלחה רבה בדמות סגירת תיקים כבר בשלבים הראשוניים של החקירה, מניעת הגשת כתבי אישום במסגרת הליכי שימוע, זיכויים, הימנעות מהרשעות פליליות, בקשות חנינות שהתקבלו, מחיקת רישומים פליליים ועוד.

צריכים ייעוץ עם עו"ד מומחה בתחום? השאירו פרטים
telephone (6)

עו"ד עמוס - 0535237734
עו"ד מיכאל - 0506969045

mail (5)
location (3)

רחוב האמנות 8 - בית הגפן קומה 1 נתניה

מאמרים נוספים:

צריכים ייעוץ עם עו"ד מומחה בתחום? השאירו פרטים