אל תגביל את האתגרים שלך
אתגר את הגבולות שלך

  ליקויי בנייה

  5
  (1)

  קניתם דירה חדשה מקבלן ואתם סובלים מנזקים? קניתם דירה מיד שנייה ולא סיפרו לכם שישנה רטיבות בגג? קבלן שיפץ לכם דירה קיימת והשאיר אתכם עם נזקים ועבודה גרועה? הרי שהצטרפתם לתחום ליקויי הבנייה, ובהחלט יש מה לעשות בנידון.

  התחום של ליקויי הבנייה הוא תחום גדול ורחב. ליקויי בניה הינה הגדרה כוללת למגוון נרחב של ליקויים העלולים להתקיים לאורך כל הליכי הבניה או השיפוץ של הבית. הליקויים יכולים להופיע במערכות הצנרת של הדירה, באיטום, בחשמל, בסיוד ולמעשה בכל אחד מהמכלולים השונים.

  תחום זה מקיף ומכיל בתוכו גם דירות חדשות מקבלן וגם בדירות בנות עשרות שנים בהן מתגלה הליקוי לאורך הזמן, או לחילופין, הליקוי מופיע במסגרת הליך שיפוץ הדירה.

  ניתן לחלק את סוגי הליקויים למספר קטגוריות:

  • ליקויים הפוגעים באיכות חיי הדיירים – כך למשל חדירות רוח ממתקני אלומיניום;
  • ליקויי בנייה בטיחותיים – למשל אריחים שלא חוזקו על פי התקן או מעקה זכוכית רעוע;
  • ליקוי בנייה אסתטיים – רטיבות, רובה, קילופי צבע, עבודות גמר ברמה נמוכה;

  כל אחת מהקטגוריות היא עולם ומלואו ויש לתת במה לכל אחד מהליקויים ומדרכים לטיפול בו.

  אז מה עושים לפני שמגישים תביעה?

  דרך המלך טרם הגשת תביעה בגין ליקויי בנייה היא על ידי הערכת הנזקים באמצעות מומחה מנוסה בתחום שיעריך באמצעות חוות דעת את הנזקים שנגרמו למבנה, וכן את הדרכים לתקנם, תוך קביעת סכום אשר יבסס את כתב התביעה.

  בנוסף, מאחר ועסקינן בתחום הנוגע לאיכות חיי הדיירים, ואין ספק שליקויי הבניה פוגעים באופן הקשה ביותר באיכות חייהם של הדיירים, ניתן לצרף לתביעה גם פיצוי בגין עוגמת נפש ופגיעה באיכות החיים.

  נתקלם בליקוי בדירה או בבניין? אל תהססו! פנו מיד לעורך דין בתחום שיסייע לכם קודם לעצור את הנזקים ולאחר מכן להעמיד את דירתכם במצב הראוי ביותר תוך מתן פיצוי כספי הולם!

  יש לכם שאלה הקשורה בליקויי בנייה? עורכי הדין ממשרדנו ישמחו לתת מענה בנושא. צרו קשר עוד היום במספר 0796978800 או השאירו פניה ונחזור אליכם תוך זמן קצר.

   

   

   

   

  עד כמה הדף היה שימושי?

  לחץ על מנת לדרג!

  דירוג ממוצע 5 / 5. ספירת הצבעות: 1

  אין הצבעות עד כה! תהיה הראשון לדרג את המאמר הזה.

  מכיוון שמצאת את המאמר הזה שימושי...

  Follow us on social media!

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   עוד במחלקת נדל"ן

   עורך דין מקרקעין נתניה

   עורך דין מקרקעין בנתניה שוק הנדל"ן הוא השוק הרותח ביותר שישנו. עליית מחירי הדירות נמשכת בקצב ולא נעצרת כבר שנים. הביקוש לדירות הוא גדול מאוד וחברות הבניה מנסות לעמוד בקצב הבלתי אפשרי. הלחץ הגדול והביקוש הרב לצד...

   המשך קריאה

   הסכמי מכר

   הסכם מכר הינו המסמך המשפטי החוקי והמרכזי המסדיר את מכירת הזכויות מהמוכר לקונה. עסקאות בתחום המקרקעין הינם עסקאות בעלות היבטים כלכליים משמעותיים ביותר ועשויות להיות להן השלכות כלכליות גבוהות בשל ההתחייבויות הכספ...

   המשך קריאה

   ליווי ברכישת דירה מקבלן

   רכישת דירה מקבלן היא קנייה "על הנייר" שבה אנו רוכשים דירה מקבלן ומקבלים דירה חדשה. בעת הרכישה שימו לב כי כל הכספים שמשולמים על ידכם לחשבון הדירה הנבנית יגובו בהתאם לחוק המכר תשל"ה 1974. רכישת דירה מקבלן היא עסק...

   המשך קריאה
   קידום אתרים לעורכי דין קידום אתרים לעורכי דין