עורך דין נהיגה בשכרות

נהיגה בשכרות עורך דין

נהיגה בשכרות נחשבת לאחת מעבירות הנהיגה החמורות ביותר והעונש הצפוי למי שנתפס נוהג בשכרות הוא פסילת הרישיון לשנתיים לפחות. אם זו פעם שניה שאותו נהג נתפס נוהג בשכרות העונש חמור יותר. עם זאת, כמו בכל סוג עבירה אחר בו אתם חשודים, זכותכם המלאה לדאוג לעורך דין שיהיה לצידכם. עורך דין נהיגה בשכרות יכול לעשות את ההבדל בין עונש חמור לבין עונש קל יותר ואפילו להבאת הוכחה שאין ראיות חד משמעיות שאכן נהגתם בשכרות. במשרד עו"ד אלגלי ויצמן יעמוד לרשותכם עורך דין נהיגה בשכרות בעל ניסיון רב שכבר הצליח להביא להקלות בעונש של לקוחותיו או אפילו לזיכוי מלא. הכל באמצעות ידע ובקיאות בחוקים הנוגעים לבדיקת שכרות והרבה מאוד ניסיון.

איך עורך דין נהיגה בשכרות יכול לסייע לכם?

על פניו נראה שאם השוטר ביקש מכם לעשות בדיקה, ביצעתם אותה ונתפסתם עם רמת אלכוהול גבוהה בדם מעל המותר זוהי עובדה מוגמרת, אז הדברים לא לגמרי מדויקים. גם כאן לא הכל שחור או לבן. נמצא למשל ששוטרים רבים לא לגמרי בקיאים בנהלים הקובעים כיצד יש לבצע את הבדיקה. למשל עורך דין נהיגה בשכרות יוכל להוכיח במקרים מסוימים שלא נעשה כיול של המכשיר מלפני הבדיקה, דבר שהופך את הבדיקה ללא תקינה ומזכה את הנאשם. בנוסף, סירוב לבדיקת ינשוף נחשב עבירה, אך אם לשוטר אין תיעוד שיחה בה נשמע בבירור שהנהג מסרב, גם אז לא יואשם. ישנם עוד סעיפים ומצבים באמצעותם יוכל עורך הדין להביא לזיכוי שלכם.

איך לבחור את עורך הדין המתאים לעבירות נהיגה בשכרות?

לא קל להוכיח שישנה בעיה בהתנהלות המשטרה ולכך שהבדיקה אינה קבילה. לכן עורך דין נהיגה בשכרות לא צריך להיבחר באופן אקראי. חשוב לבחור עורך דין בעל ניסיון רב בתחום התעבורה ובנהיגה בשכרות בפרט. כזה שיכול להוכיח חד משמעית שמאחוריו תיקים שהסתיימו בהצלחה. רשמו בגוגל עורך דין נהיגה בשכרות וכך תקבלו רשימה של עורכי דין המתמחים בתחום זה. מתוכם בחרו את האחד שנראה לכם אמין אשר פועל על פי החוק ולא מבטיח הבטחות ריקות שאינן ברות ביצוע. בחרו עורך דין נהיגה בשכרות שיהיה זמין עבורכם ושתוכלו לפנות אליו בתחושה נוחה. משרד עו"ד אלגלי ויצמן מתמחה בין היתר בתעבורה ונהיגה בשכרות וטיפל בתיקים רבים בתחום בהצלחה.

עו"ד נהיגה בשכרות

עורך דין נהיגה בשכרות
צריכים ייעוץ עם עו"ד מומחה בתחום? השאירו פרטים
telephone (6)

עו"ד עמוס - 0535237734
עו"ד מיכאל - 0506969045

mail (5)
location (3)

רחוב האמנות 8 - בית הגפן קומה 1 נתניה

מאמרים נוספים:

צריכים ייעוץ עם עו"ד מומחה בתחום? השאירו פרטים