אל תגביל את האתגרים שלך
אתגר את הגבולות שלך

  ייצוג בבתי משפט והליכי גישור

  5
  (1)

  משרד עורכי הדין אלגלי ויצמן ושות' מתמחים בהופעה ובייצוג בבתי משפט בערכאות שונות, לרבות בית המשפט העליון, בית המשפט המחוזי, בית המשפט לעניינים כלכליים ועוד.
  משרדנו מעניק שירותים משפטיים לרבות ליווי וייצוג בבתי משפט, הליכי גישור ובוררות, בתחומים שונים ובהם: משפט מסחרי, תאגידים ושותפויות, מקרקעין, קניין רוחני, צווארון לבן ועוד.

  כמשרד בוטיק חרטנו על דגלנו לפעול במקצועיות מירבית גם תחת לחץ תוך יכולת להגיב בזמן אמת על מנת להשיג ללקוחותינו את התוצאה הטובה ביותר.
  הייצוג המשפטי הניתן על ידינו מלווה את הלקוח החל משלב ההתייעצות הראשוני תוך ניהול התיק בבית המשפט עד למתן פסק דין.
  בית המשפט הוא לא הדרך היחידה ליישב סכסוך, בשנים האחרונות גוברת בישראל ההכרה בחשיבותן של דרכים חלופיות ליישוב סכסוכים, בפרט בתחומים שבהם הסכסוך נוצר בין צדדים שיש ביניהם קשר קודם וארוך־טווח שעשוי להמשיך להתקיים גם בתום הסכסוך. לשם כך, קיים הליך גישור שמתקיים בכל תחומי המשפט וניתן להגיע אליו בכל שלב של הסכסוך המשפטי, במידה והגישור לא צלח נחזור להליך המשפטי מהיכן שהופסק.
  בית המשפט מעודד את התובע והנתבע לגשת לגישור כאשר ישנו צד שלישי, המגשר, שמסייע לשני הצדדים להגיע ליישוב הסכסוך תוך הסכמות שמקובלות על שני הצדדים.
  הליכי הגישור הינם חסויים, מתבצעים בנוכחות עורכי הדין המייצגים.

  במידה והנכם נמצאים בתחילתו של הליך משפטי משרדנו ישמח לתת לכם מענה ולכוון אתכם לדרך שתיתן לכם את התוצאה המירבית עבורכם.

  עד כמה הדף היה שימושי?

  לחץ על מנת לדרג!

  דירוג ממוצע 5 / 5. ספירת הצבעות: 1

  אין הצבעות עד כה! תהיה הראשון לדרג את המאמר הזה.

  מכיוון שמצאת את המאמר הזה שימושי...

  Follow us on social media!

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   עוד במחלקה מסחרית

   עורך דין סימני מסחר

   עורך דין לרישום סימן מסחר שם חברה, לוגו, סלוגן- כל אלה הם סימנים המהווים את כרטיס הביקור של החברה שלכם. לעיתים נראה שכל מה שיש לעשות הוא לשבת מול המחשב ולעצב. הדברים כמובן הרבה יותר מורכבים. גם עיצוב הלוגו או ח...

   המשך קריאה

   ליטיגציה מסחרית

   מה היא ליטיגציה מסחרית? הליטיגציה עוסקת בתחום המשפט הפלילי והמשפט האזרחי. הליטיגציה מסחרית הינה תת תחום של הליטיגציה האזרחית. הליטיגציה המסחרית עוסקת במשפטים פליליים ובעבירות לפי חוק ניירות ערך וכן בהליכים אזרח...

   המשך קריאה

   סכסוך שותפים

   בין אם מדובר בחברה בע"מ או שותפות בעסק (שרשום על אחד מבעלי העסק), סכסוכים בין שותפים הן עניין שיש לנהל במקצועיות תוך הבנה מה הוא רצונם של הצדדים. סכסוכי שותפים פורצים מסיבות מגוונות ורבות ומתנהלים באופן דומה מא...

   המשך קריאה
   קידום אתרים לעורכי דין קידום אתרים לעורכי דין