בתחום המקרקעין ישנם שני רבדים מרכזיים: הרובד ההסכמי\עסקי והרובד בו מנהלים סכסוכים. למשרדנו ניסיון עשיר בשני הרבדים יחד:

בכל הנוגע להסכמים ועסקאות, כגון: רכישת דירה להשקעה בארץ או דירה להשקעה בחו”ל, רכישת דירה ראשונה מקבלן, ליווי במכירת דירה חדשה, רכישת דירה יד שניה, מכירת דירה יד שניה או עריכת הסכם מכר לדירה או הסכם מכר לבית פרטי, עריכת הסכם מכר לרכישה או מכירה קרקעות של קרקעות לרבות נחלות ושטחים חקלאיים, עריכת הסכמי שכירות, ליווי במכירה או השכרה של נכס מסחרי. כמו כן, משרדנו מנוסה בכל הנוגע לעריכת הסכם שיתוף בקרקע, רישום יורשים כבעלים על הקרקע, עריכת הסכם חלוקת עיזבון וכן הלאה.

בנוסף, משרדנו מייצג קבוצות רכישה, עמותות לבנייה, יזמים ודיירים בפרויקטים של התחדשות עירונית, אשר כולל ליווי צמוד מן השלב הראשוני של בחינת הפרויקט, דרך ניהול משא ומתן בין הצדדים לעסקה, וכלה בטיפול בהתנגדויות והליכים משפטיים בהקשרן (בפני המפקח על הבתים המשותפים ובבתי משפט). כמו כן, במסגרת הליווי המשפטי, משרדנו יהיה אמון על עריכת ההסכמים בין בעלי הזכויות לבין היזם, ויעניק טיפול מסור בהיבטי התכנון, הרישוי והמיסוי, מן המסד ועד הטפחות.

ברובד השני, הוא הרובד אותו מנהלים הצדדים בבתי המשפט השונים.

משרדנו מתמחה בכל הנוגע לייצוג בסכסוכים שונים אותם ניתן להגדיר “תביעות מקרקעין”: תביעות בגין הפרת הסכם מכר, תביעות ליקויי בנייה שתוגש כנגד הקבלן או כנגד השכן, איחורים במסירת נכס על ידי קבלן, תביעות פירוק שיתוף במקרקעין, תביעות פינוי נכס, לרבות פינוי מושכר ועוד.