אודות

משרד עורכי הדין אלגלי ויצמן ושות'

משרד עורכי הדין אלגלי ויצמן ושות' הוא בעל התמחות ייחודית בתחומי המשפט האזרחי-מסחרי וכן בתחומי המשפט הפלילי.

המחלקה המסחרית עוסקת בכל תחומי המשפט האזרחי, לרבות הקמת חברות ושותפויות, תביעות כספיות, ניהול סכסוכים שונים, ניהול הליכי גישור ובוררות, גביית חובות ותביעות נזיקין. בין לקוחות המשרד ניתן למצוא מגוון נרחב של בעלי עסקי, חברות ותאגידים שונים שונים מהמגזר הפרטי והעסקי.

המחלקה הפלילית עוסקת בכל התחום הפלילי לרבות ייעוץ לפני חקירה, שחרור ממעצרים, שימוע לפני כתב אישום, ייצוג בבתי משפט לאחר הגשת כתב אישום, הסדר מותנה, ערעורים, בקשות חנינה ומחיקת רישום פלילי. בנוסף, המשרד מתמחה בתחום המשפט הפלילי הנוגע לעבירות צווארון לבן (שוחד, מרמה והפרת אמונים) ובהם משרדנו רשם לזכותו הצלחות בתחום דיני המיסים ובפרט בפן המסחרי מול רשויות מע"מ ומס הכנסה, הן בבית המשפט והן מחוצה לו ובכלל זאת מחיקת חובות, הגשת עתירות מנהליות, עררים וכיוצא בזה.

מחלקת נדל"ן במשרד עוסקת בכל תחומי המקרקעין השונים ובהם: ייצוג בעסקאות מכר, ייצוג ברכישת דירה מקבלן, כריתת הסכם שיתוף במקרקעין, ייצוג בתביעות כגון ליקויי בנייה, הסגת גבול ועוד. המחלקה מטפלת גם בהליכים של פינוי מושכר, גביית חובות וכיוצא בזה.

משרד עורכי הדין אלגלי ויצמן ושות'

שירות אדיב ומקצועי

יחס חם ואישי

ייעוץ משפטי וליווי צמוד

הכרת הגורמים
הרלוונטיים

יחס אישי

ייצוג תיקים
מורכבים

זקוקים לייעוץ משפטי?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

עורך דין מקצועי

עורך דין מסחרי יתעסק עם חברות ותאגידים בסדר גודל שהוא מסוגל לטפל בהן. לדוגמא: משרדים קטנים יטפלו בחברות קטנות, לעומת זאת משרדים גדולים אשר בדרך כלל מעסיקים יועצים משפטיים ועוזרים רבים, יתעסקו בחברות ותאגידים גדולים. לשם כך הם יקצו עורך דין מסוים שיתעסק ספציפית בחברה או בתאגיד והוא ילווה אותם לאורך כל הדרך.

בסופו של דבר, עורך דין מסחרי מייצג את החברה או את התאגיד ששכרו את שירותיו, הוא לא מייצג אנשים ספציפיים ולא גורם פרטי אלא מערכת. עורך דין מקבל ייפוי כוח מהחברה, וכך הוא למעשה יכול להיות נגיש לכל דרישות החברה ומסמכיה. לכן, יש להנחות את עורך הדין כל העת כיצד להגיע לתוצאה הטובה ביותר עבור המערכת.

בסוגיות עסקיות/כלכליות, מומלץ לא לוותר על עורך דין מסחרי או עסקי שהינו בעל ניסיון רב שנים בתחום הייעוץ עסקי כלכלי, על מנת לשמור על האינטרסים של הלקוח ולהקדים תרופה למכה.

זכור – עסקים ומשפט הינם גורם מנצח!
צריכים ייעוץ עם עו"ד מומחה בתחום? השאירו פרטים
telephone (6)

עו"ד עמוס - 0535237734
עו"ד מיכאל - 0506969045

mail (5)
location (3)

רחוב האמנות 8 - בית הגפן קומה 1 נתניה

מאמרים נוספים:

צריכים ייעוץ עם עו"ד מומחה בתחום? השאירו פרטים