אל תגביל את האתגרים שלך
אתגר את הגבולות שלך

  עורך דין חברות

  0
  (0)

  מה זה עורך דין חברות?

  דיני תאגידים הינם חלק מן המשפט האזרחיהעוסקים במעמדם המשפטי של תאגידים לסוגיהםובכלל זה זכויותיהם וחובותיהם של התאגידהמתאגדיםושל נושאי המשרה בתאגידים.

  הגדרתו הכללית של התאגיד:

  התאגיד מורכב מאוסף של פרטים בלי אינטרס משותף המעוניינים לרכז את מאמציהם לשם קידום מטרה משותפתהתאגיד הוא מרכז הנושא זכויות וחבויות מכוח הדין.

  להלן סוגי ההתאגדויות השונותחברה מוקמת על פי חוק החברותשותפות מוקמת על פי פקודת השותפויותאגודה שיתופית מוקמת על פי פקודת האגודות השיתופיותחברה לתועלת הציבור מוקמת על פי חוק החברותעמותה מוקמת על פי חוק העמותותאגודה עותומנית מוקמת על פי החוק העותמני על האגודות.

  מדוע כדאי ומומלץ לשכור עורך דין חברות?

  חברות רבות מבינות בשלבים שונים של פעילותיהן כי הצעד הנכון ביותר עבור החברה הינו לנהל את ענייניה המשפטיים באמצעות עורך דין אשר מתמחה בדיני החברות ומומלץ גם שיהא מומחה בדיני חוזיםהסיבה העיקרית הינה כלכליתמשום שכאשר חברה מלווה באופן שוטף על ידי יועץ משפטי אשר בקיא בתחוםראייתו הרוחבית והבנתו המקצועית לגבי סוגיות שלעיתים נראות מובנות מאליהםעשויות לחסוך לחברה בטווח הארוך סכומי כסף רביםכך למשל כאשר חברה מנהלת את עניינה היום יומיים בייעוץ משפטי צמודהחברה חוסכת לא רק ברמה העסקיתאלאגם ברמה המסחריתמשום שהחברה חוסמת את עצמה מחשיפות משפטיות ואף נהנת משירותים משפטיים שונים שאילו היו שוכרים באופן עצמאישירותים אלו היו עולים סכומים גבוהים משמעותית מאשר בטיפול שוטף ובכך החברה חוסכת כסף רב וזמן יקר.

  השירותים המשפטיים שמעניק עורך דין חברות:

  עורך דין חברות מסייע בטיפול ובהקמת חברות ותאגידיםטיפול וייצוג בהסכמים לרכישת חברות, הסכם מייסדים רכישת מניותרכישת פעילויות של חברות ועסקאות בין בעלי מניותטיפול וייצוג במאבקי שליטה ובסכסוכים בין בעלי מניות ושותפים לרבותתביעות קיפוח (ועושק המיעוט), תביעה נגזרתהסכם שותפותהגנה נגזרתתביעות להרמת מסך ובקשות לפירוק חברההכנת חוות דעת משפטיות בתחום דיני החברות והתאגידיםעורך דין חברות מסייע במילוי דרישות הדיווח לרשם החברות.

  על עורך דין חברות לייעץ בכל ענייניו של התאגיד לרבותייעוץ לדירקטוריוןייעוץ להנהלה בכירה בדיקות נאותותהנפקות פרטיותחוזים ומכרזים ממשלתייםעסקאות מיזוגים ורכישותשינויי מבנהרכישה ומכירה של עסקיםטיפול וייצוג בסכסוכים שבין בעלי מניותתביעות נגזרות והגבלים עסקיים. פנו עוד היום לעורך דין עמוס אלגלי.

  עד כמה הדף היה שימושי?

  לחץ על מנת לדרג!

  דירוג ממוצע 0 / 5. ספירת הצבעות: 0

  אין הצבעות עד כה! תהיה הראשון לדרג את המאמר הזה.

  מכיוון שמצאת את המאמר הזה שימושי...

  Follow us on social media!

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   עוד במאמרים

   כל מה שרציתם לדעת על עורך דין חברות

   שירותיו של עורך דין חברות יהיו נחוצים עבור חברות אשר זקוקות לליווי של עורך דין בעולם העסקי. עורך הדין יהיה מסוגל לזהות קשיים משפטיים, צפי לתביעות שעלולות להתרחש, להזהיר מפרקטיקות שעלולות להביא להסתבכות של העסק...

   המשך קריאה

   איך לבחור עורך דין חברות?

   תרצו למצוא עורך דין חברות שיוכל לייצג את החברה שלכם כמו שצריך ולאפשר לכם להימנע מתסבוכות משמעותיות שעלולות להתרחש בשלב כזה או אחר? ישנם מספר פרמטרים חשובים שתרצו לבחון על פיהם וזאת אם יש לכם עניין אמתי לקבל החל...

   המשך קריאה

   איך בוחרים עורך דין מסחרי?

   מתעניינים בשירותיו של עורך דין מסחרי ותרצו לראות כיצד יהיה ניתן מצדכם למצוא אחד אשר יהיה מסוגל לבצע את העבודה שלו בצורה מאוד מקצועית ומוקפדת וללא שום פשרות מקצועיות במהלך הדרך? כדי להשיג מבוקשכם בעניין הזה פשוט...

   המשך קריאה
   קידום אתרים לעורכי דין קידום אתרים לעורכי דין